V sedmnácti letech zabil přes třicet lidí. Kolumbijská policie chytla ,,velkou rybu"

V sedmnácti letech zabil přes třicet lidí. Kolumbijská policie chytla ,,velkou rybu&quote;
Autor: Pixabay.com/cs|Popisek: vrah
09 / 02 / 2017, 11:00

Kolumbijské policie se podařilo chytit ,,náctiletého" vraha, který má za sebou více než 30 vražd.

Kolumbijské policii se tak podařilo po více než čtyř měsících pátrání zatknout teenagera, kterého popsala jako osobu ,,vysoce nebezpečnou". Už proto, že ve svém věku se dopustil stěží uvěřitelných více než 30 vražd.

Sedmnáctiletému vrahovi se přezdívalo ,,Frijolito" (,,malá fazole") a vraždil převážně na jihu Kolumbie. Podle kolumbijské policie se dopustil první vraždy, když mu bylo pouze 12 let.

Ve svém mladistvém věku měl být obávanou hlavou drogového gangu, který terorizoval okolí a rukou ,,Frijolita" i vraždil.

Policie se domnívá, že ,,Frijolito" zavraždil těsně před svým zatčením ještě dva lidi v nákupním centru.

 

psali jsme:

STERN: Vrah freiburské studentky byl už předtím trestán v Řecku. Za přepadení s těžkým ublížením na zdraví

 

Zdroj: news.sky.com

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace