V Sýrii byl sestřelen ruský vrtulník Mi-8

V Sýrii byl sestřelen ruský vrtulník Mi-8
Autor fotografie: SRA JERRY MORRISON / Wikipedia|Popisek: Ilustrační foto
01 / 08 / 2016, 12:45

1. srpna byl v syrské provincii Idlíb sestřelen vrtulník Mi-8 ruských ozbrojených sil, osud tří členů posádky a dvou důstojníků je neznámý.

„Prvního srpna byl v provincii Idlíb v důsledku střelby ze země sestřelen ruský vojenský dopravní vrtulník Mi-8, který se vracel na leteckou základnu Hmeimim po tom, co dopravil do města Aleppa humanitární pomoc. Na palubě vrtulníku byli tři členové posádky a dva důstojníci ruského střediska pro usmíření znepřátelených stran v Sýrii", uvádí se ve zprávě ruského ministerstva obrany.

Podle serveru cz.sputniknews.com se osud ruských vojáků zjišťuje prostřednictvím všech dostupných kanálů.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.