V Sýrii selhávaly systémy na nejnovějších ruských letadlech

V Sýrii selhávaly systémy na nejnovějších ruských letadlech
Autor: Dmitry Terekhov (CC BY-SA 2.0)|Popisek: Ilustrační foto Su-34
27 / 03 / 2016, 10:15

Jednalo se o všechny moderní stroje firmy Suchoj - tedy Su-30, Su-34 a Su-35. Informaci přinesl ruský server Aviation Explorer.

Během vojenských operací v Sýrii docházelo k případům selhání nekritických systémů na letadlech firmy Suchoj. Oznámil to zdroj z ruských leteckých sil a informace byla potvrzena výrobcem.

"Nedostatky byly v řídícím systému a motoru, obecně lze říci, že nejsou kritické," řekl jeden ze zdrojů.

Podle dalšího zúčastněného byly nedostatky maličkosti a byly odstraňovány přímo na místě, piloti prý oceňovali vysokou kvalitu letadel. Podrobnosti ale odmítl sdělit.

Zdroj: aex.ru

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace