Válka hackerů - Anonymous bojují proti islámistům. A mají úspěch.

Válka hackerů - Anonymous bojují proti islámistům. A mají úspěch.
Popisek: Jsme muslimové, jsme křesťané, jsme Židé, jsme hackeři
12 / 02 / 2015, 11:00

Pokračuje válka hnutí Anonymous proti islámskému státu. Napadli již stovky twitterových účtů, e-mailových adres a facebookových stránek, které jsou spojeny s radikálními islamisty nebo je podporují.
Zdroj: dazeddigital.com, reflex.cz

Už v pátek 9. ledna zahájilo hnutí Anonymous ohlášenou "kybernetickou válku proti terorismu".V rámci Operace Charlie Hebdo, která byla reakcí na teroristické útoky v Paříži, spustilo virtuální ofenzivu proti webovým stránkám islamistických organizací ("Válka hackerů - Anonymous proti islámistům").

Podařilo se jim vyřadit z provozu 14 webů, přičemž avizují, že "další jsou na řadě". Své stoupence na Twitteru vyzvali, aby jim hlásili i profily džihádistů na sociálních sítích.

Nyní přicházejí s další výzvou, kterou zveřejnili na //pastebin.com/d8ND4rvV a uvádí:

„Budeme vás lovit. Budeme ničit vaše webové stránky, účty a e-maily. Budeme se k vám chovat, jako kdybyste byli virus. A my jsme lékem na tento virus lék. My jsme internet. Vy nejste muslimové. Jste teroristé! V našich řadách jsou muslimové, křesťané, židé. Jsme hackeři, kteří se spojili nezávisle na rase, zemi, původu, náboženství a etnické příslušnosti. Jsme Anonymous.”(zdroj: reflex.cz)

A doplňují: "Pamatujte si - teroristi, kteří si říkají islámský stát (ISIS) nejsou muslimové." Dodávají, že členy hnutí jsou lidé z celého světa:

"Jsme muslimové, jsme křesťané, jsme Židé, jsme hackeři ... Přišli jsme ze všech možných oborů, zemí, náboženství a etnik....Jsme hackeři, hacktivisté, agenti, špióni, nebo jen kluci od vedle, jsme studenti, správci, dělníci, úředníci, nezaměstnaní, bohatí, chudí, jsme mladí, nebo staří, gayové nebo heterosexuálové. ... My jsme Anonymous ".

Psali jsme také:

Válka hackerů - Anonymous proti islámistům

Teroristické útoky ve Francii pokračují - další dva zastřelení a rukojmí v košer obchodě

Tajné služby i policie selhaly. Al-Káida vyhrožuje dalšími teroristickými útoky.

Francouzské bezpečnostní orgány věděly o nebezpečí teroristického útoku. Jsou ale bezradné

Bezprecedentní teroristický útok radikálních islamistů v Paříži. Evropa je v šoku

Tagy článku