Valná hromada AOBP bude volit své vedení

Valná hromada AOBP bude volit své vedení
08 / 06 / 2019, 08:30

V úterý 11. června 2019 se uskuteční v Brně 23. řádná Valná hromada Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR (AOBP). Očekává se účast více než sto členů AOBP, kteří jsou významnými výrobci a exportéry v oblasti českého obranného a bezpečnostního průmyslu.

Během valné hromady podepíší místopředseda vlády a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček a prezident AOBP Jiří Hynek dohodu o spolupráci mezi AOBP a MPO.

Jde o volební valnou hromadu, která zvolí prezidenta a viceprezidenty AOBP na další období. Také bude projednána zpráva o činnosti od poslední Valné hromady v roce 2018. Očekává se bouřlivá diskuse týkající se většího zapojení domácího průmyslu do zakázek v souvislosti s plánovanými nákupy pro AČR.

Valné hromady AOBP ČR se zúčastní řada dalších významných hostů. Přítomen bude předseda Výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Radek Koten, náměstek ministra obrany Filip Říha, první zástupce náčelníka generálního štábu Armády ČR genpor. Jaromír Zůna, policejní prezident brig. gen. Jan Švejdar, policejní prezident, generální ředitel Vězeňské služby genmjr. Petr Dohnal, ČR, ředitel odboru ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí Marek Svoboda, generální ředitel Ředitelství letového provozu Jan Klas, předseda Správy státních hmotných rezerv Pavel Švagr a další.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace