Valná hromada AOBP volila své vedení

Valná hromada AOBP volila své vedení
Popisek: Jiří Hynek
12 / 06 / 2019, 15:00

V úterý 11. června 2019 se v prostorách Univerzity obrany v Brně uskutečnila 23. valná hromada Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR (AOBP), které se z celkového počtu 108 členů zúčastnily tři čtvrtiny.

Valné hromady AOBP ČR se zúčastnila řada významných hostů v čele s místopředsedou vlády a ministrem průmyslu a obchodu Karlem Havlíčkem a další významní hosté. Přítomni byli předseda Výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Radek Koten, náměstek ministra obrany Filip Říha, brig. gen. František Ridzák zastupující Generální štáb. Během Valné hromady podepsali místopředseda vlády a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček a prezident AOBP Jiří Hynek dohodu o spolupráci mezi AOBP a MPO.

Klíčovým bodem formální části jednání byla volba nového vedení AOBP v čele s prezidentem AOBP a šesti viceprezidenty na období dalších čtyř let. Prezidentem byl zvolen RNDr. Jiří Hynek, který svůj post obhájil. Dále bylo zvoleno šest viceprezidentů.

Počet členů AOBP každoročně stoupá, což hovoří o rostoucím významu AOBP jako partnera státní správy a institucí v ČR, v EU a v NATO, ale také organizátora a koordinátora řady aktivit ve prospěch svých členů doma i na zahraničních trzích.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace