Váš učitel je gay. Zbavte se ho! Muslimští rodiče hrozí škole a stahují děti

Váš učitel je gay. Zbavte se ho! Muslimští rodiče hrozí škole a stahují děti
Autor: Pixabay|Popisek: Ilustrační obrázek
01 / 04 / 2017, 10:00

Muslimským rodičům se nelíbí, že v mateřské školce pracuje učitel, který je gay.

Do mateřské školky v berlínské čtvrti Reinickendorf dorazila žádost několika muslimských rodičů, kteří nesouhlasí s tím, že jejich děti učí pedagog, který je homosexuál. Nespokojení rodiče hrozí mateřské školce, že pokud se učitele ,,nezbaví", tak zorganizují masovou petici za jeho odvolání.

Někteří rodiče ale už své děti z mateřské školky dali ,,pro jistotu" do jiné. Podle serveru RT se muslimští rodiče nejvíce obávají fyzického kontaktu učitele s jejich dětmi a fakt, že s nimi chodí na toaletu. Podle jedné z učitelek, která v mateřské školce pracuje, je pro některé muslimy homosexuál na stejné úrovni jako pedofil.

doporučujeme: Dilema Zelených vyřešeno. Vyhrál krvavý halal nebo multikulti?

Muslimští rodiče trvají na tom, aby tento muž byl ,,převelen" do jiné mateřské školky. Zaměstnavatel i kolegové se však muže zastali a tuto výzvu odmítli, když konstatovali, že rodiče musejí přijmout učitelovu sexuální orientaci, nebo ať dají své děti do jiného předškolního zařízení.

Je tak nepravděpodobné, že by muž musel kvůli své sexuální orientaci opustit svou práci, protože má podporu i místní radnice.

 

psali jsme:

Připravme se na nejhorší: Islám bude v roce 2070 dominantním náboženstvím

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace