Ve francouzské škole došlo ke střelbě, na místě několik zraněných. Vláda vydala varování před teroristickým útokem

Ve francouzské škole došlo ke střelbě, na místě několik zraněných. Vláda vydala varování před teroristickým útokem
Autor: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
16 / 03 / 2017, 13:15

Ve francouzské škole ve městě Grasse dnes odpoledne došlo ke střelbě.

/AKTUALIZOVÁNO/ Podle policie střílel sedmnáctiletý student, který byl ozbrojen puškou, dvěma pistolemi a dvěma granáty. Zranil dva lidi. Server RT uvedl, že nešlo o teroristický útok, ale vyřizování osobních účtů mezi dvěma studenty. Studenta na místě zatkla policie. Podle předchozích zpráv agentur měl teenager střílet na ředitele školy v místním kampusu. 

 

Podle serveru RT střílel neznámý muž na ředitele školy v místním kampusu. Na místě je několik raněných. 

Televize BFM TV informovala, že policie na místě zatkla jednoho člověka. Zatím se neví, jestli šlo o teroristický útok. Francouzská vláda však vydala bezprostředně po tomto útoku varování před možným teroristickým útokem.

 

Podrobnosti připravujeme...

psali jsme:

Dva mrtví po střelbě z Kalašníkovů v Marseille

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace