Ve jménu Alláha uřežeme vašim dětem hlavu, nastříkal na mateřskou školku neznámý pachatel

Ve jménu Alláha uřežeme vašim dětem hlavu, nastříkal na mateřskou školku neznámý pachatel
Autor: Pixabay.com/cs|Popisek: muž s nožem
11 / 02 / 2017, 14:30

V německé městě Ingolstadt někdo nastříkal na mateřskou školku výhrůžku.

Mateřská školka v německém Ingolstadtu a její okolí je zděšeno tím, co neznámý pachatel nastříkal předcházející noc na její fasádu. V nápisu 2x2 metry na fasádě mateřské školky stálo, že ,,ve jménu Alláha uřežeme vašim dětem hlavu".

Ředitelka mateřské školky musela sama uklidňovat učitele i další zaměstnance. Následně zaslala rodičům e-mail, v němž je o incidentu podrobně informuje.

Na místo byla přivolána policie, která zajistila stopy a po pachatelovi či pachatelích vyhlásila pátrání. Současně žádá veřejnost o pomoc, aby mohla rychleji pachatele dopadnout. Po odjezdu policie byl výhružný nápis smazán. 

Ingolstadt regisruje zvýšenou aktivitu islamistů, kteří jsou podle německého internetového blogu Jouwatch ve městě ,,jako doma" a nyní začali vyhrožovat i dětem.

 

psali jsme:

Bangladéští islamisté podřízli mentálně postiženou ženu. Považovali ji za kacířku

 

Zdroj: freedomeurope.eu, donaukurier.de

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace