Vědma Baba Vanga předpověděla, že v roce 2016 muslimové zničí Evropu

Vědma Baba Vanga předpověděla, že v roce 2016 muslimové zničí Evropu
Autor fotografie: Triton TV|Popisek: Skutečně letos podle chmurné vize Baby Vangy zanikne Evropa?
03 / 01 / 2016, 11:00

Nostradamus Východu, slepá maďarská vědma Baba Vanga, považovala rok 2016 za zlomový pro starý kontinent. Zničí ho prý invaze muslimů respektive použití chemických zbraní.

Žena nadaná prorockými vizemi již nežije, zemřela v 85 letech v roce 1996. Přesto prý předpověděla například teroristické útoky 11. září, tsunami v roce 2004, zvolení Baracka Obamy americkým prezidentem (údajně má být také posledním prezidentem USA) či vzestup islámského extremismu, včetně vzniku tzv. Islámského státu. Vědma také varovala před klimatickými změnami a táním ledovců a to už v roce 1950. 

"Hrůza! Hrůza! Američtí bratři padnou po té, co je napadnou oceloví ptáci", tak vypadala její vize týkající se pádu Dvojčat 11. září 2001.

Předpověděla prý i vzestup Islámského státu, když mluvila o "velké muslimské válce".

"Obří vlna vystoupí na velké pobřeží, pokryje lidi a města a vše zmizí pod vodou," takto Vanga podle svých příznivců popsala tsunami, která skutečně udeřila v roce 2004 v Indickém oceánu a jako největší živelná katastrofa moderní historie si vyžádala 220 tisíc mrtvých.

Extrémisté zničí Evropany chemickými zbraněmi

Příznivci Baby Vangy říkají, že se splnilo 85 % jejích předpovědí a věří tedy i té pro rok 2016.  Těsně před svou smrtí prý oznámila, že "v roce 2016 dojde k invazi muslimských extremistů do Evropy". Na konci roku prý kontinent "přestane existovat". Vanga doslova uvedla, že "extrémisti použijí proti Evropanům chemické zbraně".

Baba Vanga toho předpověděla mnohem více, v roce 2025 populace Evropy bude téměř na nule, budou se dále měnit podmínky života na zemi a lidstvo bude nuceno hledat zdroje energie ve Vesmíru:

Zdroj: Daily Mirror

Tagy článku