Veeam získává zálohovací certifikaci pro SAP HANA a dále rozšiřuje integraci s klíčovými podnikovými aplikacemi

Veeam získává zálohovací certifikaci pro SAP HANA a dále rozšiřuje integraci s klíčovými podnikovými aplikacemi
22 / 02 / 2019, 08:00

Společnost Veeam® Software, lídr v inteligentní správě dat (Intelligent Data Management™), představila zásuvný modul Veeam Plug-in for SAP HANA, jenž v rámci jedné z nejočekávanějších aktualizací v historii společnosti, Veeam Availability Suite 9.5 Update 4, přináší certifikovanou integraci pro systém SAP HANA®. V této nejnovější aktualizaci nabízí společnost Veeam řešení pro zálohování a obnovu s certifikací SAP, které podnikovým zákazníkům umožňuje bezproblémovou integraci nativního zálohování SAP HANA s prvotřídním zálohovacím a replikačním řešením Veeam Backup & Replication™ a dále posiluje připravenost platformy Veeam Availability Platform™ na podnikové prostředí.

SAP HANA je klíčová databázová podniková platforma, jež souběžně zpracovává transakce a analytiku u mnoha podnikových procesů jako SAP S/4 HANA, datový sklad SAP BW a SAP Business ONE a hraje klíčovou roli v zajištění nepřetržitého přístupu firem k uvedeným databázím.

„Tato nejnovější aktualizace spojuje veškeré inovace společnosti Veeam, přičemž umožňuje jednoduchý provoz s vysokou mírou spolehlivosti kritických podnikových aplikací,“ říká Ratmir Timashev, spoluzakladatel a výkonný viceprezident společnosti Veeam pro prodej a marketing. „Kromě nových zásadních vylepšení obsažených v platformě Veeam Availability Suite 9.5 Update 4, jsme rovněž začlenili řešení pro zálohování a obnovu s certifikací SAP. Podnikoví zákazníci SAP HANA mohou nyní využívat výhod nejvýznamnějšího zálohovacího řešení Veeam pro svá nejdůležitější, výkonově náročná prostředí SAP HANA, což snižuje náklady na správu. Řešení je intuitivnější a snáze řeší klíčové požadavky podniků v oblasti aplikací a dostupnosti dat.“

Mezi klíčové integrační faktory a přínosy nového řešení Veeam a SAP patří:

  • Jednoduchá integrace a zásuvný modul BACKINT s certifikací SAP,
  • 100% kontrola nad procesy zálohování a obnovy ze strany správců systémů SAP,
  • prvotřídní výkonnost a škálovatelnost díky úložišti Veeam Scale-out Backup Repository (SOBR™), které umožňuje použít více úložných serverů současně s cílem podpořit výkonnost zálohování a obnovy a umožnit škálování napříč více úložnými systémy.

Kromě nového zásuvného modulu nabízí společnost Veeam podporu obnovy po havárii pro aplikace jako SAP S/4 HANA, datový sklad SAP BW a SAP Business ONE. Mezi výhody pro jednotlivá prostředí patří:

  • Podpora pro úlohy v prostředí VMware, s užitečnými funkcemi jako Instant VM Recovery a DataLabs pro správu kopírovaných dat, a Storage Integrations, kam patří systémy HPE 3PAR, NetApp AFF, Pure FlashArray a Dell EMC Unity,
  • podpora pro systémy hyperkonvergované infrastruktury jako Cisco HyperFlex, NetApp HCI, Nutanix AHV a další,
  • ochrana fyzických serverů a cloudových prostředí, například Microsoft Azure, Azure Stack a Amazon EC2.

„Pro zabezpečení dat jsme zvolili Plug-in for SAP HANA od společnosti Veeam, protože plně podporuje prostředí SAP HANA,“ říká Thomas Langner, výkonný konzultant IT ve společnosti Fraport AG, jež je jedním z klíčových hráčů mezi provozovateli mezinárodních letišť. „Kromě toho nám nyní v našem frankfurtském datovém centru, které zajišťuje operace pro provoz naší společnosti po celém světě, stačí jediný zálohovací produkt – a to s mnohem vyšší úrovní integrace.“

Chcete-li získat více informací, registrujte se na konferenci VeeamON 2019, přední světovou událost v oblasti inteligentní správy dat. Konference se uskuteční v Miami na Floridě od 20. do 22. května 2019. Téměř 10 000 zákazníků, partnerů a influencerů se zúčastnilo konference VeeamON 2018 v Chicagu v Illinois a regionálních fór VeeamON na celém světě.

 

O společnosti Veeam Software

Veeam je lídr v oblasti zálohovacích řešení, která umožňují inteligentní správu dat. Platforma Veeam Availability Platform je nejkomplexnější zálohovací řešení, které pomáhá zákazníkům na cestě k dosažení úspěchu v 5 fázích Inteligentní správy dat. Veeam má více než 330 000 zákazníků na celém světě, včetně 82 % ze žebříčku Fortune 500 a 66 % ze žebříčku Global 2000. Hodnocení spokojenosti zákazníků Veeam je 3,5násobkem průměru v odvětví a je ve své oblasti nejvyšší. Globální ekosystém Veeam zahrnuje vice než 61 000 partnerů; exkluzivními prodejci jsou společnosti Cisco, HPE, NetApp a Lenovo; a vice než 21 000 poskytovatelů cloudu a služeb. Veeam sídlí ve švýcarském městě Baar a má pobočky ve více než 30 zemích světa. Více informací naleznete na stránkách //www.veeam.com, případně můžete sledovat společnost Veeam na Twitteru @Veeam.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.