Veľká Británia začala zo stavbou obrovského múru, proti migrantom

Veľká Británia začala zo stavbou obrovského múru, proti migrantom
Autor fotografie: pixabay.com|Popisek: ilustračný obrázok
24 / 09 / 2016, 07:45

Veľká Británia už začala zo stavbou nového, veľkého múru za približne 2.000.000 L.

Jeho hlavnou úlohou bude zastaviť príliv migrantov a utečencov prekračujúcich kanál La Manche.Britský minister pre migráciu, ešte začiatkom septembra, vyhlásil:

,,Urobili sme ploty. Teraz vybudujeme múry.”

Táto bariéra bude vysoká 4 metre, a bude vystavaná po oboch stranách hlavnej cesty, do prístavu La Manche.

Na túto stavbu, zareagovala ľavičiarka Caroline Lucasová, líderka Strany zelených. Tá prirovnáva túto stavbu, s politikou Donalda Trumpa.

“Keď Donald Trump povedal, že postaví múr medzi Spojenými štátmi a Mexikom, väčšina z nás sa zhrozila. Ako mohla politika v slobodnej krajine, klesnúť tak rýchlo a až tak nízko?”.

Zdroj: Twitter, Hlavnesprávy.sk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.