Veletrh IWA se bude konat až v roce 2022

Veletrh IWA se bude konat až v roce 2022
Autor: Huntavaria, CC BY 3.0
25 / 11 / 2020, 12:00

V březnu tohoto roku se měl konat další ročník tradičního veletrhu, zaměřeného na lov a sportovní střelbu IWA OutdoorClassics 2020. Ten byl však kvůli pandemii koronaviru zrušen. Akce se měla posunout na březen 2021, ale ani toto datum již neplatí a veletrh zaměřený na lov a sportovní střelbu byl nakonec přeložen na rok 2022.

V březnu tohoto roku měl proběhnout v německém Norimberku další ročník veletrhu IWA, který byl z důvodu koronavirové pandemie zrušen. Organizátoři zvolili náhradní datum 12.-15. 3. 2021, ale ani to už nyní neplatí. Kvůli dalším rizikům spojeným s nadále nepříznivou epidemiologickou situací byl veletrh IWA nakonec přeložen až na datum 3.-6. 3. 2022.

Německo v posledních týdnech zaznamenává prudký nárůst nakažených s koronavirem a zpřísnilo další opatření. I to pak mělo vliv na rozhodnutí organizátorů posunout termín na rok 2022. ,,Nadále rostoucí počet nakažených, různá pravidla spojená s karanténou a cestovní omezení znemožňují vystavovatelům i návštěvníkům dělat jakýkoliv pevný plán. Další ročník veletrhu IWA OutdoorClassics se uskuteční v Norimberku 3.-6. března 2022," stojí v nejnovějším prohlášení organizátorů akce.

Poslední ročník tradičního veletrhu se tak konal v roce 2019. Na akci si cestu našlo více než 45 500 návštěvníků ze 120 zemí.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace