Veletrh nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb

Veletrh nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb
Autor fotografie: www.fsdays.cz|Popisek: FSDays
19 / 09 / 2014, 17:15

Navštivte probíhající veletrh PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2014 v pražských Letňanech. Ve dnech 16. – 20. září se koná již šestý ročník veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb. Výstavní prostory PVA EXPO PRAHA v těchto dnech patří významné události v oboru bezpečnosti a také partnerskému stavebnímu veletrhu FOR ARCH.

FSDays

Veletrh PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2014 končí již tuto sobotu 20. září 2014 v 16:00 hod. 

Prague Fire & Security FSDays 2014 se těší zájmu vystavovatelů. „V letošním roce FSDays zaznamenává rekordní počet vystavujících společností na dosud největší výstavní ploše. Pro návštěvníky je připravena řada velmi zajímavých novinek, premiér a informací z oboru bezpečnosti,“ říká Aleš Beneš, ředitel veletrhu FSDays a organizující společnosti Mascotte s.r.o. 

Na výstavní ploše více než 1000 m2 představí své nejnovější technologie 36 významných společností. V rámci komplexu veletrhů je FSDays 2014 umístěna v samém „centru dění“, uprostřed celého výstavního areálu, v Hale 4. Letos se opět všechny společnosti, vystavující protipožární a zabezpečovací techniku nacházejí v bezprostřední blízkosti firem z příbuzných oborů partnerského veletrhu For Arch.

FSDays je pravidelným setkáním výrobců a distributorů nejnovějších trendů v oblasti protipožárních
a zabezpečovacích systémů, high-tech technologií - bezpečnostních systémů, elektrických
a mechanických zabezpečovacích systémů, protipožárních systémů, inteligentního bydlení a digitální domácnosti, integrovaných systémů budov, ale i bezpečnostních složek státu, nekomerčních subjektů, organizací a sdružení s odbornou veřejností. 

Za dobu svého trvání se FSDays stal kvalitním odborným veletrhem v oblasti bezpečnosti. Díky mimořádné synergii s největším a nejnavštěvovanějším stavebním veletrhem v ČR – FOR ARCH přináší FSDays zcela ojedinělé oborové propojení bezpečnosti se stavebnictvím. Spojení s komplexem stavebních veletrhů také významně rozšiřuje cílovou skupinu odborných návštěvníků především z řad architektů, projektantů, stavebních společností, developmentu, ale i zástupců bytových družstev a sdružení nájemníků či vlastníků domů. Celý komplex odborných veletrhů každoročně navštíví více než 70.000 návštěvníků. 

Veletrh je zaměřen zejména na odborníky a profesionály z oboru protipožární a bezpečnostní techniky. Zajímavé informace a tipy zde mohou najít ale i zástupci veřejnosti.

Prague Fire & Security Days 2014 podpořila řada organizací a institucí. Generálním partnerem
je Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm. Záštitu poskytlo Ministerstvo vnitra ČR a Ministerstvo dopravy ČR. Odbornými partnery jsou ASIS International ČR a Cech EPS ČR, dalšími partnery a spolupracujícími organizacemi jsou Asociace soukromých bezpečnostních služeb ČR, IFMA CZ, Cech mechanických zámkových systémů ČR, Městská policie Hl. m. Prahy, Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Poděkování patří i řadě mediálních partnerů, kteří svými příspěvky podpořili informovanost o veletrhu.

Návštěvou FSDays můžete shlédnout i současně probíhající soubor stavebních veletrhů FOR ARCH, FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY&SPA a FOR WASTE&WATER.

FSDays 2014 podporuje Linku ZTRACENÉ DÍTĚ

Na stánku Linky ZTRACENÉ DÍTĚ v rámci veletrhu FSDays vás pracovníci linky rádi osobně seznámí s tím, jak pracují a v jakých případech mohou skutečně pomoci vám nebo vašim blízkým. Pro malé návštěvníky budou mít připraven malý dárek. Linka 116 000 je určena nejen pro děti, ale i pro rodiče, pedagogy a veřejnost. Po celé ČR je možnost volání ZDARMA a NONSTOP.


Soutěž FSDays AWARD 2014

Pro všechny prezentující se společnosti je v letošním roce opět vyhlášena již tradiční prestižní soutěž o nejlepší exponát či službu FSDays AWARD 2014. Přihlášené exponáty bude hodnotit komise, složená z odborníků bezpečnostního průmyslu. Ocenění nepochybně výrazně pomáhá uvedení nových výrobků na trh a jejich dalším komerčním úspěchům. Výsledky soutěže budou vyhlášeny na konci prvního dne veletrhu.
Hlavní cenou FSDays AWARD 2014 je originální masivní skleněná plastika navržená předním českým designérem Pavlem Šťastným.

Odborné konference a workshopy na aktuální témata

Návštěvníci se mohou těšit na řadu zajímavých témat odborných konferencí, workshopů a seminářů, která připravil organizátor veletrhu, společnost Mascotte s.r.o. spolu s partnery FSDays 2014.

17. 9.
Vzdělávací workshop s praktickými ukázkami s mottem „Bezpečnost se mění z minuty na minutu…“, pořadatelem je Security Magazín, organizátorem společnost C&COM Advertising s.r.o.
13:00 – 14:00 Dohledová centra
14:10 – 15:10 Mechanické zábranné systémy
15:20 – 16:20 Způsob řízení bezpečnosti z pohledu jednotlivých bezpečnostních firem
18. 9.
Konference, jejímž pořadatelem je Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm
a Cech EPS ČR, generálním partnerem konference je společnost SIEMENS s.r.o.
10:00 – 13:00 Bezpečnostní systémy a jejich verifikace
13:00 – 16:00 Falešné poplachy v systémech EPS – eliminace a jak jim předcházet

Veškeré informace týkající se FSDays 2014 včetně podrobného programu konferencí a workshopů najdete na www.fsdays.cz.

 

Galerie

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.