Velká Británie nebude po brexitu přijímat migranty z EU

Velká Británie nebude po brexitu přijímat migranty z EU
18 / 07 / 2016, 06:30

Migranti ze zemí EU, kteří ve snaze naskočit do „odjíždějícího vlaku“, přijedou do Velké Británie po referendu a do jejího oficiálního vystoupení z Unie, nemusí Británie přijmout“, prohlásil ministr pro brexit David Davies.

Přitom se budou tato pravidla týkat i Evropanů přijíždějících do Británie a rovněž i Britů odjíždějících do zemí EU....Dokážeme si s tím poradit. Možnosti máme různé", řekl britský ministr. Kromě toho zdůraznil, že je možné, že právo na získání povolení k pobytu budou mít pouze ti, kdo podají žádost o jeho vydání do určitého data". Zdroj: dailymail.co.ukcz.sputniknews.com

Vyslovil rovněž naději, že pro „občany, kteří už do Spojeného království přijeli, a pro Brity žijící v současné době v zemích Evropské unie bude tato otázka urovnána za štědrých podmínek". 

Agentura Reuters uvedla, že podle Daviesových slov bude otázka o tom, jestli ponechat občany EU přijíždějící do velké Británie v této zemi nastolena teprve v tom případě, že se jejich počet zvýší.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace