Velké firemní projekty – velké průšvihy. Víme, jak se jim vyhnout!

Velké firemní projekty – velké průšvihy. Víme, jak se jim vyhnout!
30 / 11 / 2017, 17:00

Projektové řízení využívá snad každá firma – některé vědomě, jiné nevědomě. Projektem můžeme nazvat cokoliv, co má dopředu daný cíl, začátek a konec. Nemusí však jít jen o zakázky pro klienty, jako projekt můžeme označit i expanzi firmy na zahraniční trh, rekonstrukci kanceláře, plánování firemního večírku či teambuildingu.

Základem každého úspěšného projektu je schopný projektový manažer a motivovaný tým. Netřeba ale podceňovat potřebu softwaru pro projektové řízení. Mnoho projektů se stává nevýnosnými či ztrátovými právě kvůli nedostatečnému plánování a kontrole. Mít úkoly vypsané v tabulce, anebo si je zadávat přes email je sice fajn, ale získat k nim zpětnou vazbu je už trochu složitější.

Organizační systém 1CLICK je pravou rukou mnohých projektových manažerů. Umožňuje jednoduché plánování času i financí, které máme na daný projekt vyhrazené a rozděluje úkoly projektovému týmu. Každý projekt má své úložiště dokumentů, projektový tým komunikuje prostřednictvím chatu unikátnímu ke každému úkolu.

Projektový manažer průběžně sleduje plnění termínů úkolů. Vytíženost jeho týmu vidí v přehledném Ganttovém diagramu. V reálném čase dostává informace o čerpaní časového a finančního rozpočtu, díky tomu už žádný jejich projekt nebude ztrátový.

Tento intuitivní software si oblíbily stovky firem nejen v České republice. Funguje skrze cloud, proto se jeho uživatele nemusí po technické stránce o nic starat. Nabízí i demo verzi na 30 dní zdarma, kterou je možné založit na jejich stránce.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Defence - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.