Vertex Standard představuje ruční radiostanice VX-260 s novými funkcemi

Vertex Standard představuje ruční radiostanice VX-260 s novými funkcemi
Autor fotografie: Vertex Standard|Popisek: ruční radiostanice VX-260
23 / 09 / 2015, 16:45

Nové produkty nabízí správnou rovnováhu mezi kvalitou a cenou

Vertex Standard LMR, Inc., přední výrobce radiostanic, dnes představil svou novou řadu VX-260, která poskytuje více funkcí a větší přidanou hodnotu. Nová řada radiostanic je určena širokému spektru zákazníků z různých oblastí, jako jsou bezpečnostní firmy, výrobní podniky, hotely nebo správa budov.

Tato řada ručních radiostanic VX-260, která pracuje v pásmu VHF/UHF, přináší vylepšený přenos hlasu, rozšířenou interoperabilitu, programovatelná nouzová upozornění a systém univerzálních baterií. Použití tohoto systému umožňuje uživatelům sjednotit napájení na jeden typ baterie, protože všechny radiostanice Vertex Standard mají stejnou nabíjecí platformu.

Nová řada obsahuje model VX-261, který je vybaven 16 kanály a dvěma uživatelsky programovatelnými tlačítky, a model VX-264 se 128 kanály, šesti programovatelnými tlačítky a s vestavěným inverzním šifrováním hlasu.

Nové ruční radiostanice přináší to, co zákazníci potřebují – kompletní řešení, které je efektivní z hlediska nákladů, zvyšuje kvalitu zvuku, používá systém univerzálních baterií a rozšiřuje interoperabilitu s MDC 1200® a FleetSync®*,“ říká Andre Flasche, ředitel distribuce pro Evropu a Afriku, Vertex Standard. „Klíčové na našich kompaktních a vybavených radiostanicích je, že dávají zákazníkům možnost komunikovat bez kompromisů. Naše inovovaná série ručních radiostanic přináší větší hodnotu a technické schopnosti, čímž vylepšují jejich používání v praxi. Tato řada je určena pro zákazníky, kteří hledají další zvýšení efektivity. "

Společnost Vertex Standard představila také širokou škálu příslušenství a doplňků.

O Vertex Standard

Společnost Vertex Standardní LMR, Inc., byla založena v roce 1956 a své hlavní sídlo má v Tokiu v Japonsku. Je globálním výrobcem obousměrných radiokomunikační zařízení, které prodává a zajišťuje servis v regionu EMEA prostřednictvím sítě prodejců. Pro více informací www.vertex-standard-emea.com, nebo zaslat e-mail na adresu: vertexstandard-emea@vertexstandard.com

Tagy článku