Bitka medzi fanúšikmi Ukrajiny a Nemecka, môžu zato ''agenti Putina?''

Bitka medzi fanúšikmi Ukrajiny a Nemecka, môžu zato ''agenti Putina?''
Autor: Screenshot/Youtube
13 / 06 / 2016, 07:00

V nedeľu večer, približne dve hodiny pred začiatkom zápasu Ukrajina-Nemecko došlo k bitke dvoch skupín fanúšikov. Začala hromadná bitka, zasahovať musela francúzska polícia.

Noviny La Voix du Nord píšu že na ukrajinských fanúšikov zaútočilo približne 30 fanúšikov z Nemecka.

V nedeľu písali ukrajinské média, že pred zápasom očakávajú konflikt medzi fanúšikmi, očakávali že sa ruskí „agenti Putina“ prezlečú za ukrajinských fanúšikovm a tí následne vyprovokujú konflikt. Tieto očakávania sa však nepotvrdili, kedže konflikt začali Nemci.

zdroje: Youtube.com, La Voix du Nord

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace