VIDEA: Havária SU-25 v obytnej zóne na Ďalekom východe

VIDEA: Havária SU-25 v obytnej zóne na Ďalekom východe
Autor: Autor: Rob Schleiffert from Holland - Su-25 Brandis, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=44759495
31 / 03 / 2016, 15:45

Ruské internetová televízia priniesla videa z havárie ruskej stíhačky, SU-25. Havária sa stala približne 70 kilometrov od čínskych hraníc.

Ministerstvo obrany Ruskej federácie vyhlásilo, že incident je už vo fáze vyšetrovania, piloti sú údajne bez vážnejších zranení.

Stíhačka údajne kvôli poruche motora, stratila rýchlosť a z vysokej nadmorskej výšky začala padať na zem, pilot však včas stihol odkloniť pád lietadla z oblasti obytných domov.

zdroje: rt.com. youtube

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace