VIDEA: Islamský štát zaútočil na továrne plynu na severnom okraji Bagdadu.

VIDEA: Islamský štát zaútočil na továrne plynu na severnom okraji Bagdadu.
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
16 / 05 / 2016, 10:00

Útok teroristov na továrne plynu v Bagdade si vyžiadal 14 mŕtvych a viac ako 30 zranených po bombovom útoku.

Útok bol vykonaný pomocou auta v ktorom boli výbušniny, auto vybuchlo pri vchode do továrne, približne o 6 hodine ráno, v nedeľu. Medzi obeťami boli aj členovia polície.

Zamestnanec továrni, ktorý býva v blízkosti, povedal že bol počuť obrovský výbuch, po ktorom uvidel plamene a čierny dym ktorý vychádzal z vnútra továrne.

 

V rovnakej dobe, ako sa odohral útok na plynárenské továrne, Bagdadom otriasli ďalšie tri bombové útoky ktoré si vyžiadali najmenej 8 mŕtvych a ďalších 28 zranených, informuje polícia.

zdorje: Ruptly TV

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace