Videá s Cameronom a novou britskou premiérkou sa rýchlo šíria internetom

Videá s Cameronom a novou britskou premiérkou sa rýchlo šíria internetom
Autor: Youtube|Popisek: David Cameron.
14 / 07 / 2016, 13:30

Na internete sa objavilo dve videá, v jednom sa podarí novej britskej premiérke, Therese Mayovej zablúdiť. V druhom videu zas mnohých ľudí prekvapila reakcia Davida Camerona po oznámení, že novou premiérkou je práve Theresa Mayová.

Video s Mayovou, pridal časopis Esquire na svoju stránku, na facebooku.

Čo sa vlastne stalo ?

Novej britskej premiérke, sa nepodaril nájsť automobil, ktorý ju čakal pri rezidencii na Downing Street 10. Mayová teda trošku chaoticky chodila sem a tam, a zakaždým sa vracala k dverám, odkiaľ kývala novinárom.

VIDEO s Davidom Cameronom.
Väčšina ľudí by si asi povedala, že David Cameron, po výsledku referenda ako odstupujúci premiér bude asi smutný, zarmútený. Avšak ako uvidíte vo videu, je to trošku inak. Cameron po oznámení že nová premiérka bude Mayová, poďakoval a odišiel, no mikrofón zostal stále zapnutý.

Ako sa môžte sami presvedčiť, Cameron si radostne hmkal a povedal “right” a “good”.

Zdroj: YouTube.com, Esquire , Hlavnésprávy.sk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace