VIDEA z demonštrácie proti islamizácii Európy v Prahe

VIDEA z demonštrácie proti islamizácii Európy v Prahe
Autor: YouTube/screenshot
28 / 03 / 2016, 17:00

Už dlhšiu dobu v Europe vypukajú protesty a demonštrácie namierené proti Islamizácii, tieto demonštrácie pribúdajú ruka, v ruke s teroristickými útokmi, ako boli nedávno výbuchy v Bruseli.

V sobotu 26.3.2016 sa v Prahe, uskutočnila demonštrácia s názvom: Za našu vlasť, a proti islamizácii Európy. Demonštrácia bola oficiálne ohlásená, no musela byť ukončená, po tom, čo na príkaz magistrálneho úradníka, polícia zatkla rečníka Adama Bartošu spolu s ďalšími účastníkmi. Následne polícia nariadila ľudom opustiť priestor.

VIDEA:

 

Zdroj: youtube.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace