Švédský demokrat vmetl komunistovi: Žijete v etnicky homogenní čtvrti, vás se imigrace netýká!

Švédský demokrat vmetl komunistovi: Žijete v etnicky homogenní čtvrti, vás se imigrace netýká!
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: Švédští demokraté
18 / 01 / 2017, 10:30

Poslanec za opoziční stranu Švédských demokratů Kent Ekeroth při svém parlamentním projevu ostře zkritizoval celou švédskou politickou scénu a závěrem se utkal v duelu s komunistickým poslancem Bengtem Bergem.

Nelíbí se mu především to, že z prosperujícího Švédska udělali představitelé ostatních stran v čele se sociálními demokraty ,,multikulturní chaos" složený z nekontrolovatelných migrantů. Výsledkem toho je, že podle Ekerotha nyní sami imigranti nařizují, co mají Švédové dovoleno. 

Ostatní politické strany mohou podle poslance za to, že se Švédové necítí ve své zemi bezpečně. Podle Ekerotha zhruba je 53% odsouzených lidí za nejhorší trestné činy cizinci nebo lidé cizího původu. ,,Popíráte, že imigranti dominují trestné činnosti a popíráte, že Švédové už se necítí jako doma ve své zemi, řekl směrem k ostatním stranám Ekeroth.

Ve své řeči zmínil i to, že i když politikové z ostatních politických stran zavedli během 30 posledních let multikulturalismus, sami v něm nechtějí jako pokrytci žít. ,,To je jednoduchá pravda o této společnosti. To je multikulturní chaos, který jste vytvořili za posledních 30 let," vmetl Ekeroth do tváře ostatním stranám.

související: Migranti vo Švédsku sa sťažujú: „Cítime sa mizerne a za to môžete vy"

 

Poslanec za Švédské demokraty také prohlásil, že tyto strany místo vlastních občanů utrácejí za migranty, ,,což je v rozporu se švédským právem".

Švédští demokraté již dříve navrhovali snížit imigraci do Švédska až o 90% a výrazné osekání sociálních výdajů, a to i pro uprchlíky. Profilují se jako pravicová strana se silným protiimigračním akcentem. Závěrem debaty vystoupil švédský komunista, který se snažil Ekerothovi oponovat, ten nicméně vyčetl, že na rozdíl odo ostatních spoluobčanů žije ve stroprocentně homogenním Švédsku a že se ho multikulturalismus netýká. 

 

psali jsme:

Švédsko migraci zvládá a chce nadále migrantům pomáhat, říká švédský novinář českého původu

VIDEO: Migranti dostávají ve Švédsku byty zadarmo, říká Kateřina Janouchová, dcera slavného fyzika

 

Zdroj: youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace