Video: 170 teroristů jednou ranou

Video: 170 teroristů jednou ranou
Popisek: 170 mužů na obzoru pochoduje vstříct smrti
24 / 03 / 2016, 16:30

170 teroristů fronty Al-Nusrá napochodovalo pod rouškou tmy do pasti připravené Syrskou arabskou armádou a Hizballáhem.

Syrská arabská armáda (SAA) a Hizballáh čekaly dva týdny na pohyb ozbrojenců Al-Nusra. Položili velké množství pozemních min, připravili dělostřelectvo a past čekala na sklapnutí.


Útok byl zahájen masivním výbuchem pozemních min. Teroristé se snažili uniknout ze zmatku způsobeného výbuchy, což způsobovalo odpálení dalších min, zatímco dělostřelectvo, minomety a kulomety vyčistili co zbylo.

Krátce po tomto debaklu se Al-Nusrá se snažil útok obrátit proti SAA, když tvrdila, že video prokazuje zabíjení uprchlíků prchajících před boji v oblasti. Toto tvrzení ale bylo vyvráceno, když na místě útoku byly nalezeny důkazy v podobě desítek mrtvých bojovníků Al-Nusry.

Zdroj: Funker530

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace