(VIDEO 18+) Karta sa obrátila- Irackí vojaci mučili a následne popravili bojovníkov ISIS

(VIDEO 18+) Karta sa obrátila- Irackí vojaci mučili a následne popravili bojovníkov ISIS
Popisek: ilustračný obrázok
27 / 01 / 2017, 07:00

Na portáli YouTube.com sa objavilo šokujúce video, v ktorom iracké vládne sily mučia príslušníkov ISIS.

Irackí vojaci nedokážu mať s teroristami už takmer žiadne zľutovanie, dôkazom je video priamo z Mosulu. Vládne sily vo videu, mučia troch údajných príslušníkov ISIS, následne ich popravia.

Tieto zábery pobúrili medzinárodnú organizáciu OSN a dokonca aj Amnesty International.

Amnesty International píše, že tieto popravy sú ''dôkazom toho, že iracké úrady pohŕdajú rešpektovaním ľudských práv a trest smrti zneužívajú v mene bezpečnosti.'' Zdroj: iraq-businessnews

Video je na YouTube aktuálne nedostupné. Preto sme ho našli aj na Twitteri.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace