(VIDEO 360) Fantastické zábery z Millennium Tower v Dubaji

(VIDEO 360) Fantastické zábery z Millennium Tower v Dubaji
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
05 / 07 / 2017, 13:30

Rus Dmitrij Chernysh dobyl znovu Dubaj- tentokrát vzal aj svoju priateľku, na vrchol slávnej Millennium Tower.

Táto výškova budova sa nachádza na ulici Sheikh Zayed v Dubaji. Je vysoká 285 metrov a má 60 poschodí. Dokončená bola v roku 2006.

Millennium Tower obsahuje 301 trojizbových a 106 dvojizbových apartmánov.

Ako ovládať video ?
Je to úplne jednoduché. Pokiaľ ste práve na počítači, tak pomocou kurzoru pohybujte šipkami v ľavom hornom rohu videa.

Pokiaľ ale video pozeráte na chytrom telefóne, tak váš zážitok bude ešte väčší. Stačí sa len dotýkať obrazovky v požadovanom smere a váš uhol pohľadu sa ihneď zmení.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.