(VIDEO) 8 mŕtvych, 35 ranených, v Číne došlo k výbuchu plynu

(VIDEO) 8 mŕtvych, 35 ranených, v Číne došlo k výbuchu plynu
02 / 07 / 2017, 15:30

V Číne, presnejšie v okrese Qinglong došlo k výbuchu zemného plynu.

Miestni obyvatelia boli nútený ujsť pred obrovskými plameňmi ktoré vznikli v dôsledku vybuchnutia potrubí so zemným plynom. Tento výbuch si vyžiadal 8 ľudských životov a ďalší 35 ľudí bolo zranených.

Nehoda sa stala 10:44 miestneho času v blízkosti úseku diaľnice Šanghaj-Kunming v okrese Qinglong v juhozápadnej Číne.

Čínske média informujú, že na miesto činu bolo vyslaných 53 hasičov. Približne pred hodinou sa požiar podarilo dostať pod kontrolu, informovala dopravná polícia.

Video spoločnosti New China TV ukazuje ako ľudia utekali pred plameňmi, v pozadí je možno vidieť aj hustý oblak čierneho dymu a plamene z radov budov v oblasti, o ktorej sa predpokladá, že je dedinou Xiaozhai.

Zdroj: Rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace