Video: A-10 likviduje základnu Talibanu

Video: A-10 likviduje základnu Talibanu
Autor fotografie: US Air Force|Popisek: Ilustrační foto A-10
17 / 12 / 2015, 12:15

Budova Talibanu kompletně zlikvidována americkým letounem Fairchild A-10 Thunderbolt II. Prase odvedlo skvělou práci svým dělem ráže 30 mm a zlikvidovalo všechny v objektu.

Za zvuku chrakteristického "brrrt" se budova rozpadla. Hlavní zbraní tohoto stroje je totiž kanón ráže 30mm GAU-8/A Avenger se zásobou 1350 nábojů, 7 rotačními hlavněmi s kadencí 4200 nábojů za minutu!

Fairchild-Republic A-10 Thunderbolt II -  30 mm GAU-8/A Avenger Gatling gun

Náboje mohou mít i náplň z ochuzeného uranu.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace