Video: Advanced F-15 (2040c) Air Superiority Fighter

Video: Advanced F-15 (2040c) Air Superiority Fighter
Autor: YouTube|Popisek: Advanced F-15 (2040c)
28 / 05 / 2016, 09:00

Firma Boeing zveřejnila nové video ke své patrně poslední verzi legendárního stroje - Advanced F-15. Boeing v současné době chystá 84 nových strojů F-15SA pro Saúdskou Arábii a očekává ještě objednávky od Kataru a Izraele.

To co nyní oficiální představitelé americké firmy nazývají jako "Advanced Eagle" je podle všeho poslední a nejvýkonnější variantou F-15, která využije technologie z F-15SA, tedy nový počítač ADCP2, systém elektronického boje DEWS a v neposlední řadě AESA radar či pokročilý kokpit s velkološnými displeji.

Objednávka od Saudů a nabízení verze F-15 (2040c) jako upgrade stávajících strojů udrží výrobní linku v St. Louis v chodu do roku 2019, pak již ale bude obtížné sehnat nové zásadní objednávky na F-15. Boeing proto nenápadně přechází od produkce nových strojů k upgrade stávajících flotil F-15.

Zdroj: Combataircraft.net

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace