VIDEO: Afričtí migranti brutálně zbili do bezvědomí policistu ve stockholmském metru

VIDEO: Afričtí migranti brutálně zbili do bezvědomí policistu ve stockholmském metru
Autor: flickr.com|Popisek: afričtí migranti
27 / 02 / 2017, 10:00

Afričtí migranti zbili dva švédské policisty v metru.

V souvislosti s pražskou demonstrací tento na podporu policisty Petera Springareho, který prohlásil, že za nejvážnější zločiny ve Švédsku mohou migranti, vám přinášíme video, na němž je vidět, jak ve stockholmském metru brutálně zbili afričtí migranti skupinu dvou policistů, z nichž jeden je žena. Jeden z nich upadne po soustavném útoku migrantů do bezvědomí a musí být převezen do nemocnice.

Video je sice z prosince minulého roku, ale jasně ilustruje nárůst zločinnosti ve švédských největších městech, ze nimiž stojí v mnoha případech právě migranti.

 

psali jsme:

"Švédsko už není bezpečná země," říká švédský novinář. Na vině jsou přistěhovalci

 

Zdroj: youtube.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace