VIDEO: Agresivní cizinci z Bálkové jsou nakaženi nemocemi. Za nejpřísnějších bezpečnostních opatření byli převezeni na vyšetření

VIDEO: Agresivní cizinci z Bálkové jsou nakaženi nemocemi. Za nejpřísnějších bezpečnostních opatření byli převezeni na vyšetření
Popisek: migranti
30 / 05 / 2017, 12:00

Cizinci, kteří se včera vzbouřili v záchytném středisku v Bálkové na Plzeňsku, byli převezeni do nemocnice na vyšetření. Většina z nich má být nakažena nemocemi, podezření je na TBC. Informaci přinesl server krimi-plzen.cz

Dnes odpoledne do Plzně do Fakultní nemocnice Plzeň na Lochotín přivezla eskorta za nejpřísnějších bezpečnostních opatření organizátory vzpoury z Bálkové na Plzeňsku.

Včera se skupina 15 cizinců zabarikádovala v záchytném zařízení, ničila majetek a útočila na policisty. Ti pak museli agresory zpacifikovat.

„Já jsem zahlédl část konfliktu přímo před vchodem do budovy C, kdy nějaký černoch nechtěl ležet na nosítkách a začal se prát s policií, ti ho museli spoutat a do sanitky dostat násilím, bylo jich kolem něj asi osm,“ popsal svědek dramatického převozu.

Podle serveru krimi-plzen.cz se policisté uzavřeli v nemocnici s uprchlíky ve speciální místnosti, kde byli izolováni od ostatních pacientů. Odtud je postupně vyváděli na vyšetření.

Server krimi-plzen.cz uvedl, že všichni zadržení cizinci by měli být nakaženi TBC. Tato informace však zatím není potvrzena.

psali jsme:

Vzpoura cizinců v Balkové: Zabarikádovali se a rozpoutali nepokoje

 

Zdroj: krimi-plzen.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace