VIDEO: Ako môže skončiť Veľká Británia?

VIDEO: Ako môže skončiť Veľká Británia?
Autor: Screenshot/Youtube
20 / 05 / 2017, 12:30

Veľká Británia -kedysi svetová veľmoc, ktorá ovládala rozsiahle územia a mala množstvo kolónii. V súčasnosti sa postavenie Veľkej Británii vo svete mení, a kvôli Brexitu sa pravdepodobne zmení ešte viac.

Na serveri Youtube sa objavilo video, ktoré vytvorila televízia Sky News.

Video počas minúty a pol zhŕňa rozmach, hviezdnu hodinu a koniec britskej ríše, nad ktorou ešte na začiatku dvadsiateho storočia slnko nezapadalo. Po Brexite hrozí, že sa rozloží samotné srdce tejto niekdajšej ríše - samotná Veľká Británia.

Video sa na serveri objavilo minulý týždeň a už má takmer 20 000 zhliadnutí.

Zdroj: Youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace