Video: "Alláhu Akbar! Evropa je naše!" Řvou imigranti na evropském pobřeží

Video: &quote;Alláhu Akbar! Evropa je naše!&quote; Řvou imigranti na evropském pobřeží
Autor fotografie: Frontex|Popisek: Ilustrační foto
21 / 08 / 2016, 10:45

V člunech ve Středozemním moři je prý naprostá většina afrických mužů a muslimů.

Do Itálie v červenci připlulo asi 25.300 migrantů, což je v porovnání se stejným obdobím loni o 12 procent víc. Naopak do Řecka minulý měsíc z Turecka zamířilo kolem 1800 uprchlíků, proti loňsku o 97 procent méně.

Řecko, kam ještě v prvních třech měsících letošního roku připlulo přes 150.000 lidí, zažilo obrovský pokles počtu uprchlíků poté, co v březnu začala platit dohoda EU-Turecko. Během následujících čtyř měsíců k řeckým ostrovům v Egejském moři dorazilo "jen" 8500 běženců.

Největší nápor migrantů momentálně zažívá Itálie. Vůbec největší podíl uprchlíků  tvoří obyvatelé Nigérie a Eritreje. K italskému pobřeží se za sedm měsíců letošního roku dostalo asi 95.000 migrantů, což je "v souladu se situací v loňském roce", uvedl Frontex. Zdroj: eurozpravy.cz

Na YouTube bylo zveřejněno video, jehož autor tvrdí:

"Mainstreamová média neustále vykreslují zoufalou situaci ve Středomoří, kdy jsou zachraňovány syrské ženy a děti. Skutečnost je ale jiná. Nelegálními přistěhovalci jsou většinou muži, Afričané a spolehlivě muslimové.  Na záběrech získaných na Facebooku je vidět takzvaný uprchlík, který je ve člunu s dalšími mladými silnými muslimskými muži, který zvedá ruku a křičí "Allahu Akbar"..." 


Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace