VIDEO: Americký policajt brutálne napadol nevinné 15 ročné dievča, to aj zo svojim bratom skončilo vo väzení.

VIDEO: Americký policajt brutálne napadol nevinné 15 ročné dievča, to aj zo svojim bratom skončilo vo väzení.
Autor: Screenshot/Youtube
17 / 05 / 2016, 10:15

Monique Tillman je 15 ročné dievča, ktoré sa spolu zo svojim bratom bicyklovalo na ulici. Z ničoho nič boli zastavený a dievča bolo napadnuté policajtom.

Jared Wiliamsem je policajt ktorý napadol nevinné dievča. Toto dievča, ktoré ako uvidíte vo videu, nespravilo nič protizákonne, označil za zločinca.

Dievča odtrhol od bicykla, chytil ju za vlasy a hodil ju o zem. To mu ale nestačilo, a tak vytiahol taser a do nevinného dievčaťa pustil 50 000 voltov.

Jared bol dokonca tú dobu mimo službu. Monique však bola zatknutá a obvinená za kladenie odporu pri zatýkaní.

Rodičia Tillmanový podali na dôstojníka Wiliamsema žalobu, ich deti boli prepustené až po zverejnení tohto videa, ktoré usvedčilo protizákonne správanie dôstojníka, ktorý bol aj tak mimo službu. Prípad s Jaredom je v Spojených štátoch veľmi mediálne rozšírený.

Video má za 3 dni, takmer 200 000 zhliadnutí.

Zdroje: youtube, The Free Thought Project

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace