Video: Antifa proti Pegidě. Demonstrace v centru Kodaně rozehnala policie

Video: Antifa proti Pegidě. Demonstrace v centru Kodaně rozehnala policie
Autor fotografie: Screenshot YouTube / RUPTLY
04 / 12 / 2016, 09:30

Včerejší demonstrace na několika místech v dánském hlavním městě mezi příznivci hnutí Pegida a Antifa přerostla ve stavbu barikád a vandalismus.

 

Při násilných střetech mezi demonstranty z obou táborů musela zasahovat dánská policie, která zatkla 11 lidí. Aktivisté z Antify se před policejními jednotkami zabarikádovali na ulici v centru Kodaně a podle serveru rt.com zapalovali popelnice, zakládali ohně a skandovali protirasistická hesla.

 

 

 

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.