Video: Antonio Banderas, strážce v obchoďáku

Video: Antonio Banderas, strážce v obchoďáku
Autor fotografie: Screenshot YouTube|Popisek: Antonio Banderas
11 / 12 / 2017, 19:00

Ochranka v nákupním středisku se ocitne mezi smrtícími ozbrojenými hrdiny a nevinnou mladou dívkou, která předloží klíčové svědectví proti jejich šéfovi.

,,Security" je o americký akční thriller film z roku 2017 režiséra Alaina Desrochersa a napsaný Tonym Mosherem a Johnem Sullivanem. Ve filmu hrají hvězdy Antonio Banderas, Gabriella Wright, Ben Kingsley a Chad Lindberg.

psali jsme: Nicolas Cage bojuje se žraloky a japonskými ponorkami ve filmu USS Indianapolis

Eddie je bývalý námořní kapitán, který prochází těžkým období. Hledá si nejlepší pracovní místo, které by vyřešilo jeho finanční problémy, aby mohl zabezpečit rodinu. Nakonec dostane práci jako policista v obchodním středisku.

Nastoupil ve stejnou noc, kdy se Vance dostal k vedení malé skupiny policistů. Příběh je o únosu malé dívky jménem Jamie unesené po zuby ozbrojenými žoldáky, kteří nemilosrdně všechny důstojníky zabijí. Jamie se však podaří utéct a najít útočiště v obchodním domě, kde se jí ujali Eddie a Vance. Podaří se jim dívenku zachránit?

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Defence - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

 

Autor: Darja Černá

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace