Video: Apokalyptická vize IS poslední bitvy o Řím

Video: Apokalyptická vize IS poslední bitvy o Řím
12 / 12 / 2015, 19:00

Islámisté zveřejnili nové video, ve kterém předpovídají svoji apokalyptickou vizi "konečného zúčtování se Západem", na kterém jsou záběry, jak s tanky postupují k římskému Koloseu.

Video pod názvem "Setkání v Dabiqu" prezentuje jejich vizi o ovládnutí celého světa, ve kterém bojovníci IS porazí západní "křižáky" v rozhodující bitvě, kterou chtějí svést v Římě.

 

 Video navazuje na předchozí klip, ve kterém jeden z bojovníků IS lámanou angličtinou tvrdí, že "pomsta začala" a "poteče krev" nebo "Francie byl začátek," a "Zítra to bude Washington. Nebo New York nebo Moskva."

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.