Video: Auto jak pro šíleného Maxe

Video: Auto jak pro šíleného Maxe
Autor: YouTube|Popisek: Ripsaw EV-2
15 / 04 / 2015, 19:15

Společnost Howe and Howe Technologies si přichystala pásovou lahůdku jako zrozenou pro apokalyptický svět.

Tuhle pásovou bestii jménem Ripsaw EV-2 pohání motor V8 uložený uprostřed, a o výkonu 650 koní. Ripsaw EV-2 je vyroben hliíku a oceli, jeho hmotnost je téměř 4 tuny. Její dovádění ve sněhu si nezapomeňte prohlédnout v HD kvalitě.

 

Konstruktéři tohoto stroje, Geoff a Michael Howe již roky dodávají bezpilotní a pilotní prostředky pro vojenské a civilní využití, speciální hasičské a expediční vozy, roboty pro jednotky SWAT.

Zdroj: Howe and Howe Technologies

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace