Video: B-2 nad Pasadenou

Video: B-2 nad Pasadenou
Autor fotografie: US Air Force|Popisek: B-2
03 / 01 / 2016, 09:00

1. ledna 2016 bombardér B-2 Spirit z 509. bombardovací peruti umístěné v Whiteman Air Force Base v Missouri, otevřel zápas Rose Bowl školního fotbalu na stadionu v Pasadeně v Kalifornii.

Záběry bombardéru nad městem byly pořízeny z helikoptéry. B-2 se takovýchto akcí neúčastnil poprvé, například v prosinci roku 2014 byl součástí předzápasových akcí na basebalovém stadionu v Kansasu.

Airmen participate in playoffs

Zdroj: The Aviationist, US Air Force

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.