Video: B-52 během 35 hodinové mise z USA do Jordánska

Video: B-52 během 35 hodinové mise z USA do Jordánska
Autor fotografie: US Air Force|Popisek: Ilustrační foto
26 / 05 / 2016, 13:30

Americké strategické bombardéry B-52 se 24. května ze základny v Barksdale vydaly na 35 hodinový let do Jordánska a zpět. Na místě se společně s jordánskými F-16 zapojily bombardéry do společného cvičení Eager Lion 2016.

Americké stroje během letu čtyřikrát tankovaly a s jordánskými stíhačkami trénovaly napadení ve vzduchu a předvedly živou ukázku konvenčních zbraňových systémů, které tento bombardér schopný odpalovat rakety s jadernými hlavicemi nese.

Zdroj: The Aviationist

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace