Video: Bentley Bentayga v terénu

Video: Bentley Bentayga v terénu
Autor fotografie: Bentley Motors|Popisek: Bentley Bentyaga
09 / 08 / 2015, 09:15

Luxusní britský výrobce patřící pod křídla koncernu VW ukázal první video vozu Bentley Bentayga z jízdy v terénu.

Tentokrát nám představuje Bentley své luxusní SUV v severním Španělsku. Luxusní stroj bude poháněn ve své vrcholné variante 12 válcovým motorem do W o výkonu 400 kw.

Karosérie bude vyráběna v bratislavském závodu VW odkud bude posílána do mateřského podniku v Crewe, kde bude probíhat konečná kompletace vozů podle objednávek budoucích majitelů.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace