VIDEO: Bezstarostná jízda. Muž si šel nakoupit do supermarketu na koni

VIDEO: Bezstarostná jízda. Muž si šel nakoupit do supermarketu na koni
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: kůň
25 / 02 / 2017, 09:30

Zákazníky obchodu překvapil tak trochu jiný nakupující.

V jednom supermarketu ve městě Jeffreys Bay v Jižní Africe zažili zákazníci velmi neobvyklou návštěvu - muže na koni. Ten vjel do supermarketu úplně přirozeně a začal se volně projíždět po obchodě. Po chvíli k muži přistoupil manažer prodejny a začal jej nahánět ven. 

Někteří zákazníci byli z této scény překvapení, někteří dokonce šokovaní, další byli tím, co vidí, pobaveni. Jeden z těchto ,,pobavených" zákazníků vše natočil na mobilní telefon.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.