Video: Londýn jako bitevní pole muslimů II.

Video: Londýn jako bitevní pole muslimů II.
Autor: YouTube|Popisek: Bitva na ulici před mešitou
11 / 04 / 2016, 12:00

Dne 9.4. zveřejnila skupina Britain First video z průběhu demonstrace před notoricky známou mešitou ve východním Londýně. Během 20 minut byli demonstranti napadeni asi 150 agresivními muslimy.

Ti podle aktivistů z Britain First nejenže ukradli drahé kamerové vybavení, ale fyzicky demonstranty napadli.

Samotná východolondýnská měšita je známá tím, že v ní často mluví takzvaní "hate preachers", tedy kazatelé nenávisti a jsou zde zcela obvyklé akce napadající gay komunitu, nebo Židy.

Nejednalo se o první konflikt mezi Britain First a londýnskými muslimy: Video: Londýn jako bitevní pole muslimů

Zdroj: YouTube Britain First

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace