Video: Blue Angels v akci

Video: Blue Angels v akci
Autor: Steve Cooke|Popisek: Ilustrační snímek
27 / 02 / 2016, 08:00

Video bylo natočeno během show v Kaneohe Bay na Hawaii. Craig "Merlin" Olson (Blue Angel # 6) letěl těsně nad vodou a pak šel téměř svisle vzhůru.

V Blue Angels létají piloti amerického námořnictva a námořní pěchoty. Tým Blue Angels vznikl v roce 1946, což z něj dělá druhý nejstarší akrobatický tým (pod stejným názvem) na světě. Nejstarší je francouzská Patrouille de France, která vznikla v roce 1931.

Blue Angels létají na strojí F/A-18 Hornet a od roku 1946 je naživo vidělo více než 260 milionů diváků!!!

Zdroj: Wikipedie

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace