VIDEO: Bojovníci UFC proti americké námořní pěchotě. Jak to dopadlo?

VIDEO: Bojovníci UFC proti americké námořní pěchotě. Jak to dopadlo?
Autor fotografie: YouTube|Popisek: UFC vs US Marines
20 / 02 / 2018, 15:00

Bojovníci UFC a US Marines mají jedny z nejtvrdších výcviků na světě. Jsou připraveni vyrovnat se s každou situací bez ohledu na okolnosti. Kdo je ale lepší?

Video je ukázkou schopností a síly US Marines a bojovníků z Ultimate Fight Championship (UFC), elitní profesionální soutěže ve smíšených bojových uměních (Mixed martial arts, MMA). UFC má celkem sedm váhových divizí a zasazuje se o jednotná pravidla pro MMA. Prezidentem je Dana Frederick White, kterého můžete zahlédnout ve videu. UFC je inspirováno turnaji Vale tudo v Brazílii.

psali jsme: Rozhovor se zakladateli ALL IN Training Complex

US Marines a bojovníci UFC se rozhodli vyzkoušet, jak silní vlastně jsou. Nejlepší proti nejlepším.

Zdroj: YouTube, Wikipedie

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.