VIDEO: Boris Kollár o odchode troch poslancov z jeho strany Sme rodina

VIDEO: Boris Kollár o odchode troch poslancov z jeho strany Sme rodina
Autor: Screenshot/Youtube|Popisek: ilustračný obrázok
10 / 06 / 2016, 08:45

Traja poslanci odišli zo strany Sme rodina, a to Martina Šimkovičová, Rastislav Holúbek a Peter Marček.

O ich odchode zo strany Sme rodina sa poslednú dobu na Slovenskú rozšírili búrlivé diskusie. Predseda strany Sme rodina Boris Kollár všetko vysvetli vo svojom videu ktoré pridal na Facebook.

Boris Kollár vo svojom videu okrem iného hovorí:

“My sme antisystémová strana, ktorá išla do volieb s tým, že zmení tento systém štandardných politických strán, ktoré sú tu už 25 rokov. Chceme zmeniť systém týchto oligarchov, sponzorujúcich tieto politické strany a vyžierajúcich štátny rozpočet.

Mňa dnes šokovalo, keď jedným z dôvodov nespokojnosti týchto troch poslancov bolo, že nejaký prieskum ukázal, že 57 % ľudí nás považuje za neštandardnú stranu. Preboha, veď o toto nám celý čas išlo, aby sme neboli štandardnou stranou. A oni sú šokovaní, že nás označili za antisystémovú stranu. Veď my sme a chceme byť antisystémovou stranou.”

Video, v ktorom sa snaží Boris Kollár všetko vysvetliť, má už takmer 30 000 zhliadnutí.

Zdroj: Facebook/Boris Kollár

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace