VIDEO: Britská policie provedla protiteroristickou razii v severním Londýně. Při zásahu postřelila podezřelou ženu

VIDEO: Britská policie provedla protiteroristickou razii v severním Londýně. Při zásahu postřelila podezřelou ženu
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: policejní razie
28 / 04 / 2017, 11:00

Policie provedla v severním Londýně protiteroristickou razii.

Poté, co policie zadržela včera sedmadvacetiletého muže ozbrojeného muži v ulici Whitehall v blízkosti parlamentních budov, provedl zvláštní protiteroristický tým úspěšnou razii v severním Londýně.

Při zásahu postřelili policisté jednu ženu, čtyři další podezřelé zatkla. Zraněná žena byla převezena do nemocnice, její stav zatím není známý.

Stejně jako včera muž s noži byli i tito podezřelí zatčeni na základě protiteroristického zákona. Podle britské policie nesouvisí protiteroristická razie se včerejším incidentem. Čtveřice byla v hledáčku policie a tajných služeb již delší dobu. 

 

psali jsme:

Britská policie v pohotovosti: zatkla muže ozbrojeného noži v blízkosti parlamentu. Okolí je neprodyšně uzavřeno

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.