VIDEO: Britský vynálezce sestrojil vlastního ,,Iron Mana". Podařilo se mu i vzlétnout?

VIDEO: Britský vynálezce sestrojil vlastního ,,Iron Mana&quote;. Podařilo se mu i vzlétnout?
Autor fotografie: flickr.com (CC BY-SA 2.0) |Popisek: Iron Man
02 / 05 / 2017, 09:00

Britský nadšenec a vynálezce Richard Browning podomácku sestrojil ,,létající brnění", které jako by z oka vypadlo výstroji Iron Mana.

Browningovi se podařilo sestrojit speciálně navržený exoskeleton vybavený miniaturními tryskovými motory, které mají zajistit, že jeho majitel vzlétne.

Podle britského vynálezce může exoskeleton letět nepřerušeně až 10 minut a dosáhnout rychlosti kolem 320 km/h. Může se dostat do výšky přibližně 300 metrů. Zda se mu podařilo opravdu vzlétnout, uvidíte v následujícím videu.

 

související: VIDEO: Dubaj má své ,,létající hasiče"

Zdroj: rt.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.