Video: Britští muslimové protestují proti britským vojákům

Video: Britští muslimové protestují proti britským vojákům
Autor: YouTube|Popisek: Muslimové protestují proti britským vojákům
15 / 08 / 2016, 16:45

Muslimští extrémisté ze skupiny "Muslimové proti křížovým výpravám" (MAC) protestovali proti vojenské přehlídce s transparenty "Řeznici se vrátili" nebo "Za co umíráte".

Střetli se nejen s policií, ale i s příznivci v tričkách English Defence League. Událost se odehrála v roce 2010, ale jasně ukazuje, že pro radikální muslimy je víra víc, než stát ve kterém žijí.Násilí vzplanulo po průchodu asi 200 vojáků z 1. batalionu Royal Anglian Regiment, kteří přišli během svého nasazení v Afghánistánu o pět mužů. Muslimové na ně řvali "vrazi" či "britští vojáci běžte do pekla", bílí Britové naopak házeli na muslimy mražené vepřové párky a skandovali "Allah, Allah, eho the f*** is Allah"

Jeden z organizátorů Abu Abbas řekl: "Protest není o regimentu Anglian regiment, ale o všech okupantech v muslimských zemích. Přišli tam a zabíjejí civilisty.To nemůžeme akceptovat."

Podle radního muslimské rady v Barkingu a Dagenhamu Manzoura Hussaina ale MAC nereprezentuje drtivou většinu těch co dodržují zákony, mírumilovné muslimy, kteří respektují práci, kterou britské ozbrojené složky dělají.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace