VIDEO: Budova berlínského Europa - Center je v plamenech

VIDEO: Budova berlínského Europa - Center je v plamenech
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: oheň
11 / 10 / 2016, 15:45

Jednu z nejznámějších německých staveb zachvátily dnes odpoledne plameny. Požár vypukl z neznámých příčin na střeše mrakodrapu. Podle německého deníku Bild je ale zřejmě na vině vadný transformátor, který se při technických pracích vznítil.

Mluvčí berlínských hasičů, kteří v objektu po 14. hodině zasahují, řekl, že lidé uvnitř budovy nejsou požárem ohroženi. Na místo se sjelo šest hasičských vozů a do akce bylo nasazeno celkem 64 hasičů.

 

 

 

Zdroj: Bild.de, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.